Badania rozwój idealna

Badania i rozwój
Badania

Badania i rozwój usług
Nasze usługi badań i rozwoju technologii obejmują chemiczne połączenie optymalizacji można produkować znacznie przekraczały potrzeb leku w wcześniejszym etapie rozwoju. Przez optymalizację i wybrać najbardziej skutecznym sposobem zmniejszenia kosztów syntezy chemicznej mieszanek — — można dotrzeć poprzez zmniejszenie ilości w procesie syntezy, poprawy produkcji cel chemicznych i skrócenie czasu wymaganego w syntezie.
Technologia konsultacji
Umowa organizacji badawczych, (CRO), jest organizacją offords profesjonalnych usług dla krajowych i zagranicznych produktów związanych z produktów farmaceutycznych i ochrony zdrowia. Usługi dla klientów, w tym: rozwój nowego leku, transferu technologii, badania rynkowe i itp.

Rozwój
Twisun pharm może produkować gamę wysokiej jakości produktów, a może spełniać różne wymagania klientów indywidualnych. My ma jakość kontroli, badań i rozwoju centrów do zapewnienia stabilności, jakości produkcji i produktów.
Nasze laboratorium (jednostek produkcyjnych: kg, g), eksperymentalne bazy (pojemność: 10 kg do 100 kg) i zakłady produkcyjne (wydajność: 100 kg dla jednostek) może dostarczyć klientowi z grama Klasa tonażu Klasa produktów. Nasze centra badawcze i doświadczalne podstawy udzieli profesjonalnych produktów do potrzeb klienta wszystkie odcinki od początku fazy badań klinicznych do obrotu (biznes chemiczny outsourcing, itp.).
Niestandardowe syntezy
Nie tylko oferujemy związek, także zapewnić niezawodne, wysokiej jakości i organiczny związek usługi. klienci oczekują zazwyczaj ceny i dostawy do osiągnięcia szybkiego obrotu czasu. po rozpoczęciu projektu, możemy dostarczyć kopię najnowszych wydarzeń i sprawozdanie z postępu prac do klienta co dwa tygodnie a następnie dostać opinii. Przyjęcie opinii klienta i potrzeb i opinii skutecznie.
Cały czas Equivalence(FTE)
Pełny etat współpracy tryb, który jest, aby klienci nadal własnych badań i uniknąć powtarzających się cudzysłowu dla nowego projektu lub preparatów projekt w tym samym czasie.