O nas

Założona w 2007 r., Shanghai Twisun Bio-pharm Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem krajowym Hi-tech, która jednoczy R & D, produkcję, sprzedaż i usługi na wysokim poziomie zaawansowanych półproduktów, API, specjalnych substancji chemicznych i medycyny naturalnej. Kapitał zakładowy wynosi 2,6 miliona dolarów, środków trwałych jest ponad 16 milionów dolarów. Twisun's siedziba znajduje się w Szanghaju Jinshan No.2 przemysłu obszar, baz produkcyjnych są w Anhui i prowincji Jiangxi, całkowita powierzchnia jest 100000 ㎡, ponad 300 pracowników. Roczna sprzedaż złamie poprzez 50 milionów dolarów.

Twisun mają pełno opisywany struktury organizacyjnej i zaawansowany system produkt podstawowy. Produkt obejmuje głównie w układu sercowo-naczyniowego, przeciwwirusowe, Środki przeciwzapaleniowe i przeciwreumatyczne, immunosupresyjne, przeciwgrzybicze i deprementia, ponad 70 półproduktów klucz 6 głównych kategorii należą Velpatasvir, Daclatasvir, Tenofowir, Ledipasvir, Sofosbuvir, Posaconazole, Saxagliptin, Vorapaxar, LCZ696 itp.

Twisun przylegającą do "jakość w oparciu, klient pierwszy, Credit Management, profesjonalne usługi" zasady działalności. Zbudowaliśmy relacji dobrą i stałą współpracę z licznymi przedsiębiorstw farmaceutycznych z krajowych i międzynarodowych. Nasze produkty są eksportowane do Europy, USA, Bliskiego Wschodu, Indii, Azji południowo-wschodniej i innych regionów. Twisun zyskał bardzo zatwierdzonych i dobrą reputację z rynku i klientów.

Tak jak naszym hasłem możemy zobaczyć rzeczy z punktu widzenia klienta i staramy się przekraczać oczekiwania klientów. Jesteśmy gotowi do współpracy z krajowymi i międzynarodowymi partnerami dla przyszłości zyskać zyskać.